47

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
25-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΜΠΙΡΑ ΛΕΥΚΑ ΟΡΗ

προβολή
25-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα

ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΛΥΚΟΙ 2018

προβολή
24-11-2019 14:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Μαρινάκης Χάρης

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - CHOCOBANANAS

προβολή
24-11-2019 14:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος

ELECTRONIC WORLD - ΩΡΙΩΝΑΣ

προβολή
24-11-2019 12:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Μαρινάκης Χάρης

ESPRESSO MINI MARKET - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

προβολή
24-11-2019 12:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος

NIKKI SEASIDE BAR - ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΝΑΜΙ

προβολή
24-11-2019 10:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - SIN DREAM TEAM NNK

προβολή
24-11-2019 10:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσεκούρας Βαγγέλης Δημητρόπουλος Κώστας

CARTOON CAFE - DOWN TOWN CAFE

προβολή
23-11-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαρινάκης Χάρης Ρασούλη Χρύσα

VEGERA - DRINK TEAM

προβολή
23-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ

προβολή
23-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

προβολή
18-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Κώτσου Λία Ρασούλη Χρύσα

ESPRESSO MINI MARKET - ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ

προβολή
18-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Κώτσου Λία Ρασούλη Χρύσα

MOBIAK - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

προβολή
17-11-2019 14:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

προβολή
17-11-2019 14:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Αρτεμάκη Δόμνα

ΑΟΑΚ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ

προβολή
17-11-2019 12:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος

ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - BARELLI

προβολή
17-11-2019 12:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Αρτεμάκη Δόμνα

FOTARAS EMTC - LOCA CAFE

προβολή
17-11-2019 10:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Αρτεμάκη Δόμνα

ΚΟΥΡΗΤΕΣ - LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

προβολή
17-11-2019 10:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Τσεκούρας Βαγγέλης

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΑΓΑΠΗΝΗΣ ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΙΟ

προβολή
16-11-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΛΕΥΚΑ ΟΡΗ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
16-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Τεπερίδης Βασίλης

NIKKI SEASIDE BAR - DOWN TOWN CAFE

προβολή
16-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Τεπερίδης Βασίλης

SIN DREAM TEAM - ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ

προβολή
11-11-2019 21:30 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Τεπερίδης Βασίλης

CHOCOBANANAS - ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ

προβολή
11-11-2019 19:30 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Τεπερίδης Βασίλης

UNIQUE BC - PRENATAL

προβολή
10-11-2019 16:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΝΑΜΙ - DRINK TEAM

προβολή
10-11-2019 14:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Δημητρουλάκης Μανώλης

ΦΩΘΙΑ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ

προβολή
10-11-2019 12:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κώτσου Λία Τεπερίδης Βασίλης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ

προβολή
10-11-2019 10:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Ρασούλη Χρύσα

NO STARS - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ ΜΠΙΡΑ ΧΑΡΜΑ

προβολή
09-11-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ELECTRONIC WORLD

προβολή
09-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης

VEGERA - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ

προβολή
09-11-2019 20:30 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΛΥΚΟΙ 2018 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

προβολή
09-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης

CARTOON CAFE - ΩΡΙΩΝΑΣ

προβολή
03-11-2019 18:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Ρασούλη Χρύσα

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - DOWN TOWN CAFE

προβολή
03-11-2019 16:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Ρασούλη Χρύσα

PRENATAL - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

προβολή
03-11-2019 14:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης

FOTARAS EMTC - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

προβολή
03-11-2019 12:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΚΟΥΡΗΤΕΣ - ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ

προβολή
03-11-2019 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαρινάκης Χάρης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟΑΚ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

προβολή
03-11-2019 10:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - MOBIAK

προβολή
03-11-2019 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΑΓΑΠΗΝΗΣ 

προβολή
02-11-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Καμπίτσης Μιχάλης

ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

προβολή
02-11-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Καμπίτσης Μιχάλης

BARELLI - LOCA CAFE

προβολή
02-11-2019 16:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Τεπερίδης Βασίλης

ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

προβολή
27-10-2019 13:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Αρτεμάκη Δόμνα

CHOCOBANANAS - NO STARS

προβολή
27-10-2019 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Δημητρόπουλος Κώστας

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - UNIQUE BC

προβολή
27-10-2019 11:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας

VEGERA - ELECTRONIC WORLD

προβολή
27-10-2019 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Δημητρόπουλος Κώστας

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ

προβολή
26-10-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΦΩΘΙΑ

προβολή
26-10-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσεκούρας Βαγγέλης Τεπερίδης Βασίλης

SIN DREAM TEAM NNK - ΛΥΚΟΙ 2018

προβολή
26-10-2019 17:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσεκούρας Βαγγέλης Τεπερίδης Βασίλης

AIRBALL - ΜΠΙΡΑ ΛΕΥΚΑ ΟΡΗ

προβολή
23-10-2019 22:15 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Μαρινάκης Χάρης Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ ΧΑΡΜΑ

προβολή
21-10-2019 21:30 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Μαρινάκης Χάρης

VEGERA - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

προβολή
21-10-2019 19:30 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Μαρινάκης Χάρης

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - CARTOON CAFE

προβολή
20-10-2019 14:15 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ρασούλη Χρύσα Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΑΟΑΚ - ELECTRONIC WORLD

προβολή
20-10-2019 14:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Τσεκούρας Βαγγέλης

ΝΑΜΙ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ

προβολή
20-10-2019 12:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος

ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΩΡΙΩΝΑΣ

προβολή

Pages