19

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
27-11-2019 18:30 Μοίρες Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
24-11-2019 22:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Κατσαπρακάκης Χρήστος Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

προβολή
24-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Β΄ Γεωργιλάκης Δημήτρης Γιαννέττου Σάββας

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

προβολή
24-11-2019 19:00 Μοίρες Εφήβων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

προβολή
24-11-2019 18:00 Β.Α.Κ Κορασίδων Μπανασάκης Θοδωρής Τσικριτσάκη Βασιλική

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
24-11-2019 18:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

προβολή
24-11-2019 17:00 Μοίρες Παμπαίδων Χιωτάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

προβολή
24-11-2019 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
24-11-2019 15:30 Ρέθυμνο Εφήβων Β΄ Θεοδωράκης Στάθης Σταμάτης Χρήστος

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
24-11-2019 14:00 Χερσόνησος Παμπαίδων Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης

ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

προβολή
24-11-2019 14:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
24-11-2019 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Μακρής Παναγιώτης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
24-11-2019 14:00 Αρχάνες Παμπαίδων Κατσαπρακάκης Χρήστος Γιαννέττου Σάββας

 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
24-11-2019 14:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
24-11-2019 14:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Μαρινάκης Χάρης

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1

προβολή
24-11-2019 12:00 Κλαδισός Παμπαίδων Χριστινάκης Νώντας Δημητρόπουλος Κώστας

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
24-11-2019 12:00 Χερσόνησος Παμπαίδων Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
24-11-2019 12:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας

ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

προβολή
24-11-2019 12:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Τσίγκου Μαρία Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

προβολή
24-11-2019 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Σταμάτης Χρήστος Λελεδάκη Σταυρούλα

ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

προβολή
24-11-2019 10:00 Κλαδισός Παμπαίδων Χριστινάκης Νώντας Φλουρής Νίκος

ΧΑΝΙΑ BC -  ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
24-11-2019 10:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας

ΟΦΗ 2 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
24-11-2019 09:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων Λελεδάκη Σταυρούλα Σταγάκη Στέλλα

ΑΓΟΡ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

προβολή
23-11-2019 22:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Βαλούρδος Μιχάλης Βαρελτζή Αργυρώ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

προβολή
23-11-2019 21:00 Β.Α.Κ Ανδρών Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μακρής Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
23-11-2019 21:00 Κλαδισός Ανδρών Πετράκης Γιώργος Καμπίτσης Μιχάλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
23-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

προβολή
23-11-2019 19:00 Β.Α.Κ Παίδων Β΄ Τσικριτσάκη Βασιλική Γερμανής Βαγγέλης

ΟΦΗ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
23-11-2019 19:00 Κλαδισός Παγκορασίδων Μαρινάκης Χάρης Ρασούλη Χρύσα

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

προβολή
23-11-2019 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Έλενα

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
23-11-2019 17:30 Χερσόνησος Ανδρών Κατσαπρακάκης Χρήστος Χατζημάρκος Δημήτρης

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

προβολή
23-11-2019 17:00 Ιεράπετρα Παίδων Β΄ Αϊβαλιώτης Ανδρέας Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

προβολή
23-11-2019 17:00 Σούδα Παίδων Β΄ Τσεκούρας Βαγγέλης Τεπερίδης Βασίλης

ΟΑΧ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

προβολή
23-11-2019 17:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

προβολή
23-11-2019 16:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Γερμανής Βαγγέλης Γιαννέττου Σάββας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

προβολή
23-11-2019 16:00 Ρέθυμνο Παίδων Α΄ Θεοδωράκης Στάθης Λελεδάκη Σταυρούλα

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

προβολή
23-11-2019 15:30 Χερσόνησος Παίδων Β΄ Κατσαπρακάκης Χρήστος Χατζημάρκος Δημήτρης

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

προβολή
23-11-2019 14:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Βαλούρδος Μιχάλης Γιαννέττου Σάββας

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
23-11-2019 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Καλαϊτζάκη Βασιλική Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

προβολή
23-11-2019 14:00 Ρέθυμνο Νεανίδων Θεοδωράκης Στάθης Λελεδάκη Σταυρούλα

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
23-11-2019 13:30 Χερσόνησος Παγκορασίδων Αϊβαλιώτης Ανδρέας Μαρκάκης Γιώργος

ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

προβολή
23-11-2019 12:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
23-11-2019 12:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΚΥΔΩΝ 2

προβολή
23-11-2019 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Καλαϊτζάκη Βασιλική Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
23-11-2019 12:00 Ρέθυμνο Παίδων Β΄ Σταμάτης Χρήστος Σταγάκη Στέλλα

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΧΑΝΙΑ BC

προβολή
23-11-2019 10:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων Σταμάτης Χρήστος Σταγάκη Στέλλα

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

προβολή
23-11-2019 10:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παγκορασίδων Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
21-11-2019 21:00 Δύο Αοράκια Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μαρκάκης Γιώργος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
21-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
17-11-2019 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μακράκης Βαγγέλης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

προβολή
17-11-2019 17:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Χριστινάκης Νώντας Χριστινάκης Βασίλης

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
17-11-2019 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων Β΄ Καμπίτσης Μιχάλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

προβολή
17-11-2019 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Χιωτάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

προβολή
17-11-2019 15:00 Μοίρες Εφήβων Β΄ Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

προβολή
17-11-2019 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Β΄ Χατζημάρκος Δημήτρης Μαρκάκης Γιώργος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

προβολή

Pages