Τηγανίτης - Λέβυνθος


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 07/3/2020
Ώρα Έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Τούλης Γιώργος

Λιμεναρχείο - Πυροσβεστική


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 07/3/2020
Ώρα Έναρξης: 12:00
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Τούλης Γιώργος

Επιλογή Ο.Ε. - Apotek D.


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 07/3/2020
Ώρα Έναρξης: 13:30
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

Επισιτιστικός - Χαλκιαδάκης


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 07/3/2020
Ώρα Έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Δύο Αοράκια (Β)

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

Clean It - Deeplab


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 07/3/2020
Ώρα Έναρξης: 12:00
Γήπεδο: Δύο Αοράκια (Β)

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

OTE - Cretaphon


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γερμανής Βαγγέλης
B΄ Διαιτητής: Κατσούγκρης Τιμολέων

ΧΑΟΧ - Αθλόπολις


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 18:30
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γερμανής Βαγγέλης
B΄ Διαιτητής: Κατσούγκρης Τιμολέων

Art Rentals - Οικονομικό Επιμελητήριο


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Επιτροπάκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης

Παλαίμαχοι Ανδρογέα - Κούτρης


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Επιτροπάκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης

Nova Sports - Εφοριακοί


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 18:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια (Β)

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Γιαννέττου Σάββας

Δικηγόροι - Ρανούτσος


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:00
Γήπεδο: Δύο Αοράκια (Β)

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

Βενιζέλειο - Roussakis BC


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια (Β)

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

Αγ. Ιωάννης - Σκούρας


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 18:15
Γήπεδο: Αλικαρνασσός

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαγκανάς Ανδρέας
B΄ Διαιτητής: Λελεδάκη Σταυρούλα

CGP - Ηρόδοτος Μέλη


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:00
Γήπεδο: Αλικαρνασσός

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία
B΄ Διαιτητής: Λελεδάκη Σταυρούλα

Παλαίμαχοι Ηροδότου - Βαγιωνιά


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 09/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Αλικαρνασσός

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία
B΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βασιλική

Αγ. Ρωμανός - Δάσκαλοι


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 10/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαρκάκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Μαλλιαράκη Μαρίνα

Τεχναλουμίν - Παλαίμαχοι ΟΦΗ


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 10/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαρκάκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Μαλλιαράκη Μαρίνα

Π.Σ.Αλάγνι - Internus


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 10/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Αλικαρνασσός

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μακρής Παναγιώτης
B΄ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

Σκακιστικός - Cosmos Sports


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 10/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Αλικαρνασσός

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μακρής Παναγιώτης
B΄ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

ΣΕΠΑΣΥΤ - ΠΑΓΝΗ


Κατηγορία: Α'
Ημερομηνία: 11/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς
B΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος

ΙΤΕ - ΠΟΑ Μέλη


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 11/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς
B΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος

Κόκκαλης - Παλαίμαχοι Μεσσαράς


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 12/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

Οπτικοί - SMED


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 12/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βάσω
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

Ρωμανός - ΧΑΟΧ


Κατηγορία: Β'
Ημερομηνία: 13/3/2020
Ώρα Έναρξης: 20:15
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας
B΄ Διαιτητής: Σταγάκη Στέλλα

Deeplab - Χαλκιαδάκης


Κατηγορία: Γ'
Ημερομηνία: 13/3/2020
Ώρα Έναρξης: 21:45
Γήπεδο: Δύο Αοράκια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας
B΄ Διαιτητής: Σταγάκη Στέλλα