ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΑΓΟ Ρεθύμνου


Πρωτάθλημα: Παίδων Α'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σαϊτάκης Μηνάς
B΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΑΣΗ Τηγανίτης - ΑΟΚ Ιεράπετρα


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Μακράκης Βαγγέλης

ΑΣΑ Αναγέννηση - Ηρόδοτος


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 19:00
Γήπεδο: Αρκαλοχωρίου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης
B΄ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

ΑΣΑ Αναγέννηση - ΟΦΗ 2


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αρκαλοχωρίου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης
B΄ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

Ο.Φ.Ηρακλείου - Εργοτέλης Γ.Σ.


Πρωτάθλημα: Γυναικών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 13:15
Γήπεδο: Β.Α.Κ

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κατσαπρακάκης Χρήστος
B΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας

Ο.Φ.Ηρακλείου - ΟΑ Χανίων


Πρωτάθλημα: Παγκορασίδων Τελική Φάση
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 11:30
Γήπεδο: Β.Α.Κ

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Κατσαπρακάκης Χρήστος
B΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΟΚ Ιεράπετρα - ΓΑΣ Μεσσαρά


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 18:00
Γήπεδο: Ιεράπετρας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσικριτσάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΟΑ Χανίων - ΑΟ Κύδων


Πρωτάθλημα: Παίδων Α'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 19:00
Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Αρτεμάκη Δόμνα
B΄ Διαιτητής: Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟ Κύδων - Εργοτέλης Γ.Σ.


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χριστινάκης Νώντας
B΄ Διαιτητής: Ξυλάς Δημήτρης

Δειλινό ΑΟ - Ανδρογέας ΓΑΣ


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 20:00
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μπανασάκης Θοδωρής
B΄ Διαιτητής: Σκανδαλάκης Νίκος

Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΑ Χανίων


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 18:00
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μακρής Παναγιώτης
B΄ Διαιτητής: Καρανικόλα Έλενα

Ηράκλειο ΟΑΑ - Ανδρογέας ΓΑΣ


Πρωτάθλημα: Παίδων Α'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 12:30
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαρκάκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΚ. Ρεθύμνου - Πεδιάδα ΑΟΧ


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 18:00
Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Πετράκης Γιώργος
B΄ Διαιτητής: Καμπίτσης Μιχάλης

ΟΚΑ Αρκάδι - ΟΑΧ 2000


Πρωτάθλημα: Γυναικών
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 16:00
Γήπεδο: Ρεθύμνου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καθαράκης Βασίλης
B΄ Διαιτητής: Λελεδάκη Σταυρούλα

Χανιά BC - Ο.Φ.Σ. Χανίων


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 19:00
Γήπεδο: Σούδας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σταυρουλάκης Μανώλης
B΄ Διαιτητής: Χριστινάκης Βασίλης

ΟΑΧ 2 - Κύδων 2


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Σούδας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος
B΄ Διαιτητής: Τεπερίδης Βασίλης

ΑΟΚ Χανιά - Εργοτέλης Γ.Σ.


Πρωτάθλημα: Παίδων Α'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Χανίων

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Δημητρουλάκης Μανώλης
B΄ Διαιτητής: Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΑΟΗ Όαση - Ανδρογέας 2


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 07/03/2020
Ώρα Έναρξης: 14:00
Γήπεδο: Χερσονήσου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Γερμανής Βαγγέλης
B΄ Διαιτητής: Γιαννέττου Σάββας

ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΟΑ Χανίων


Πρωτάθλημα: Κορασίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 19:30
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χαλαμπαλάκης Μηνάς
B΄ Διαιτητής: Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΣΗ Τηγανίτης - ΑΟ Ακρωτηρίου


Πρωτάθλημα: Εφήβων Β'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 15:30
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος
B΄ Διαιτητής: Χρηστάκης Χριστόφορος

ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΑΓΟ Ρεθύμνου


Πρωτάθλημα: Εφήβων Α'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 13:30
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

Ηράκλειο 2 - ΑΟ Ακρωτηρίου


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 11:30
Γήπεδο: Αλικαρνασσού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Βαλούρδος Μιχάλης
B΄ Διαιτητής: Κατσιέρης Βασίλης

Ο.Φ.Ηρακλείου - Εργοτέλης Γ.Σ.


Πρωτάθλημα: Κορασίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 13:00
Γήπεδο: Β.Α.Κ.

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία
B΄ Διαιτητής: Μαμάκης Στέφανος

ΑΟΚ Ιεράπετρα - Ο.Φ.Ηρακλείου


Πρωτάθλημα: Παμπαίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 16:00
Γήπεδο: Ιεράπετρας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΟΚ Ιεράπετρα - ΟΚΑ Αρκάδι


Πρωτάθλημα: Κορασίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 14:00
Γήπεδο: Ιεράπετρας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καλαϊτζάκη Βασιλική
B΄ Διαιτητής: Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΟΚ Χανιά - Εργοτέλης Γ.Σ.


Πρωτάθλημα: Εφήβων Α'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Κλαδισού

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καμπίτσης Μιχάλης
B΄ Διαιτητής: Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΑΚ. Ρεθύμνου - Δειλινό ΑΟ


Πρωτάθλημα: Εφήβων Β'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Περιβόλια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Θεοδωράκης Στάθης
B΄ Διαιτητής: Καθαράκης Βασίλης

ΑΚ. Ρεθύμνου - Δειλινό ΑΟ


Πρωτάθλημα: Παίδων Β'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Περιβόλια

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Θεοδωράκης Στάθης
B΄ Διαιτητής: Λελεδάκη Σταυρούλα

Ηράκλειο ΟΑΑ - Ανδρογέας ΓΑΣ


Πρωτάθλημα: Εφήβων Α'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 20:00
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καρανικόλα Έλενα
B΄ Διαιτητής: Γεωργιλάκης Δημήτρης

Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος


Πρωτάθλημα: Παμπαίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 18:00
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Γιαννέττου Σάββας

Ηράκλειο 1 - ΑΟΗ Όαση


Πρωτάθλημα: Παμπαίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 16:00
Γήπεδο: Λίντο

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος
B΄ Διαιτητής: Μακράκης Βαγγέλης

ΟΑ Χανίων - ΑΟ Κύδων


Πρωτάθλημα: Εφήβων Α'
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 20:00
Γήπεδο: Σούδας

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Ξυλάς Δημήτρης
B΄ Διαιτητής: Κουλιεράκη Χρύσα

Κισσάμου ΑΟ - ΑΓΟΡ 1


Πρωτάθλημα: Παμπαίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Ταυρωνίτη

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Φλουρής Νίκος
B΄ Διαιτητής: Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟ Κύδων - ΑΓΟΡ 2


Πρωτάθλημα: Παμπαίδων
Ημερομηνία: 08/03/2020
Ώρα Έναρξης: 16:00
Γήπεδο: Χανίων

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Σταυρουλάκης Μανώλης
B΄ Διαιτητής: Μαρινάκης Χάρης

ΑΣΑ Αναγέννηση - ΓΑΣ Μεσσαρά


Πρωτάθλημα: Ανδρών
Ημερομηνία: 11/03/2020
Ώρα Έναρξης: 19:00
Γήπεδο: Αρκαλοχωρίου

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Χαλαμπαλάκης Μηνάς
B΄ Διαιτητής: Χιωτάκης Νίκος

Ο.Φ.Ηρακλείου - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος


Πρωτάθλημα: Γυναικών
Ημερομηνία: 11/03/2020
Ώρα Έναρξης: 20:30
Γήπεδο: Β.Α.Κ

Διαιτητές

Α΄ Διαιτητής: Καρανικόλα Αλεξάνδρα
B΄ Διαιτητής: Τσίγκου Μαρία